33346321 41 98+

08:30 – 18:00

شنبه تا پنجشنبه

اکانت توسعه دهنده

اکانت Developer اپل

 

در کشور ما افراد زیادی هستند که توانایی توسعه یک اپلیکیشن خوب برای پلتفرم‌های شرکت اپل مثل iOS دارند. اما قرار دادن یک اپلیکیشن در App-Store با استفاده از حساب دولوپر اپل از یک طرف، و درآمدزایی از طریق آن برنامه از طرف دیگر مشکلاتی هستند که توسعه ‌دهندگان ایرانی با آن‌ها روبرو هستند.

ساخت اکانت دولوپر اپل

 

شما می‌توانید اکانت دولوپر اپل را به صورت رایگان ایجاد کنید، اما با افتتاح چنین حسابی کمپانی اپل تنها به شما اجازه دسترسی به بخش کوچکی از امکانات یک توسعه دهنده (Developer) را می‌دهد و مهم‌ترین اشکال آن این است که شما نمی‌توانید اپلیکیشن iOS خود را در اپ استور اپل قرار بدهید.
برای اینکه بخواهید به عنوان یک فرد صاحب اکانت دولوپر، یک برنامه را در App Store قرار بدهید لازم است پیش از هر کاری حق اشتراک سالیانه‌ای معادل ۹۹ دلار آمریکا (بدون در نظر گرفتن مالیات) به کمپانی اپل پرداخت کنید، که این کار هم با توجه به مشکلات تحریم‌های بانکی و عدم دسترسی به کارت‌های بانکی بین‌المللی چندان ممکن نیست.
اگر هم برنامه‌ای را در این Store‌ قرار بدهید و قصد درآمدزایی از آن داشته باشید، با مشکل دریافت درآمد و همچنین نقد کردن درآمد ارزی خود روبرو خواهید بود. پس به عنوان یک توسعه دهنده در ایران از جانب کمپانی اپل با محدودیت‌های زیادی روبرو هستید.

نقد کردن درآمد از App Store‌ اپل

 

ساخت اپلیکیشن خوب و قرار دادن آن در App Store تنها یک طرف قضیه است و پس از آن مسئله در اختیار داشتن یک اکانت دولوپر و همچنین نقد کردن درآمدهای کسب شده از این فروشگاه به میان می‌آید.
طبق سیاست‌های کمپانی اپل، تنها۷۰ درصد از درآمد هر اپلیکیشن به توسعه دهنده آن تعلق می‌گیرد و ۳۰ درصد باقی مانده به عنوان کمیسیون و حق بازاریابی به این کمپانی می‌رسد. سهم شما از فروش در همان اکانت دولوپر ذخیره می‌شود و می‌توانید هر زمان که خواستید اطلاعات حساب بانکی خود را به اپل بدهید تا درآمد شما به حسابتان واریز شود.
داشتن یک حساب بانکی معتبر که کمپانی اپل درآمد شما را به آن واریز کنید برای افراد ساکن ایران مقدور نیست. مجموعه iPros این توانایی را دارد تا در صورت درخواست یک حساب بانکی بین‌المللی در اختیار شما قرار بدهد تا درآمدتان در App Store به آن واریز بشود و معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود در ایران دریافت نمایید.

ما برای شما اکانت دولوپر اپل می‌سازیم

 

تیم iPros به واسطه سال‌ها تجربه در زمینه افتتاح حساب‌های کاربری در وب‌سایت‌ها و استورهای مختلف، کاملا با پیچیدگی‌ها و خطرات احتمالی آینده حساب‌های دولوپر اپل آشنایی دارد.
اگر شما هم یک توسعه دهنده اپلیکیشن‌های اپل و iOS‌ هستید، می‌توانید با ثبت سفارش از پایین همین صفحه، یک حساب کاربری دولوپر با تمامی امکانات در اختیار داشته باشید. اکانت دولوپر اپل با رعایت تمام اصول جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی در آینده ساخته می‌شود و اطلاعات اکانت ۱ تا ۵ روز پس از ثبت سفارش در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

اکانت Developer گوگل پلی

 

دستگاه‌های اندرویدی در حال حاضر پرفروش‌ترین دستگاه‌های هوشمندی هستند که در سراسر دنیا در اختیار افراد قرار دارند و فروشگاه اپلیکیشن گوگل از لحاظ تعداد اپلیکیشن موجود، با پشت سر گذاشتن اپ استور اپل هم‌اکنون بالاتر از هر فروشگاه نرم‌افزار دیگری قرار دارد. اگر شما هم یک توسعه دهنده اپلیکیشن هستید، می‌توانید با ایجاد یک اکانت دولوپر در گوگل پلی، اپلیکیشن خود را در مقیاس جهانی منتشر کرده و از آن کسب درآمد کنید.

ساخت اکانت دولوپر گوگل

 

اگر می‌خواهید به عنوان یک توسعه دهنده در Google Play اپلیکیشن خود را به ثبت برسانید و از طریق فروش مستقیم اپ یا پرداخت‌های درون برنامه‌ای درآمد ایجاد کنید باید یک اکانت دولوپر داشته باشید. برای این کار لازم است ابتدا از طریق Google Developer Console یک حساب کاربری ایجاد کنید.
ایجاد حساب دولوپر در کنسول توسعه دهندگان گوگل برای شما تنها ۲۵ دلار هزینه دارد و بر خلاف کمپانی اپل که هزینه اولیه ۹۹ دلاری را به صورت سالیانه از شما دریافت می‌کند، پرداخت هزینه ثبت نام در گوگل فقط یک بار صورت می‌گیرد. کمپانی گوگل این هزینه را به این دلیل از توسعه دهندگان دریافت می‌کند تا از انتشار اپلیکیشن‌های بی هدف و به اصطلاح Spam توسط افراد جلوگیری کند.
البته ساخت اکانت دولوپر گوگل پلی در ایران با محدودیت‌های زیادی مواجه است و به واسطه تحریم‌ شرکت آمریکایی گوگل دسترسی ما ایرانیان برای ایجاد چنین حساب کاربری محدود شده است. iPros این توانایی را دارد که از شما به عنوان یک توسعه دهنده برنامه‌های موبایلی حمایت کند و با ساخت حساب کاربری دولوپر این امکان را به وجود بیاورد که بتوانید اپلیکیشن خود را در Google Play در معرض دید طیف گسترده‌ای از مردم دنیا قرار بدهید.

سفارش ساخت اکانت دولوپر گوگل در iPros

 

اگر شما قصد داشته باشید اپلیکیشن ایجاد شده توسط خود را در Play Store قرار بدهید، باید حتماً یک اکانت دولوپر گوگل داشته باشید. اما ساخت چنین حسابی برای افراد داخل ایران به واسطه تحریم‌ها کار ساده‌ای نیست و در صورت عدم آگاهی از پیچیدگی‌ها و قوانین خاص گوگل برای ایجاد یک اکانت دولوپر، ممکن است پس از ساخت این حساب کاربری با مشکل مواجه شوید و اکانت شما با محدودیت‌هایی روبرو بشود.
ما با دسترسی‌ها و تخصصی که داریم به راحتی برای شما یک اکانت دولوپر ایجاد می‌کنیم تا بتوانید اپلیکیشن‌ها و ایده‌های خود را در بزرگ‌ترین مارکت برنامه‌های موبایلی دنیا عرضه کنید. برای داشتن اکانت دولوپر گوگل می‌توانید با کلیک روی دکمه ثبت سفارش پس از ۱ تا حداکثر ۵ روز اطلاعات اکانت را دریافت کرده و پس از آن می‌توانید اپلیکیشن خود را در Google Play Store قرار بدهید.

Top